EGO PERSONELİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

EGO PERSONELİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

-EGO GENEL MÜDÜRÜ BALAMİR GÜNDOĞDU İLE TÜM EGO PERSONELİ KIZILAY'A KAN BAĞIŞINDA BULUNDU 

-GÜNDOĞDU: “BİZ KURUM OLARAK HER YIL KIZILAY’A KAN BAĞIŞINDA BULUNUYORUZ. HERKESİ DE KAN BAĞIŞINDA BULUNMAYA DAVET EDİYORUZ. BU VATANDAŞLIK GÖREVİMİZ”DEDİ

-VATANDAŞLARA KIZILAY METRO İSTASYONU’NDA ACİL KAN ANONSU YAPMA İMKANI

EGO Genel Müdürlüğü ile Türk Kızılay’ı işbirliğinde düzenlenen “Kan Bağışı Kampanyası” kapsamında EGO personeli kan bağışında bulundu.

EGO tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen kan bağışı için EGO’nun Macunköy 2. Bölge Müdürlüğü’ne mobil kan aracı kuruldu. Kan vermek için sıraya giren şoföründen teknik personeline, idarecisinden güvenlikçisine kadar yüzlerce EGO çalışanı, Kızılay’a kan bağışladı.

EGO GENEL MÜDÜRÜ KAN VERDİ

Kampanyaya EGO Genel Müdürü Balamir Gündoğdu ile daire başkanları da destek verdi.
EGO Genel Müdürü Balamir Gündoğdu, EGO’nun düzenli olarak çalışanlarıyla birlikte kan bağışı kampanyasına katıldığını belirterek, “Biz kurum olarak her yıl Kızılay’a kan bağışında bulunuyoruz. Herkesi de bağışta bulunmaya davet ediyoruz. Bu zorunlu bir şey olmasa da vatandaşlık görevi ve aynı zamanda sağlık açısından önemli” dedi.
 
KIZILAY METRO İSTASYONU’NDA KAN ANONSU YAPILIYOR
"Kan vermek sağlıklı olmaktır" diyen Balamir Gündoğdu, kan bağışı kampanyalarının dışında, yakınları için kan ihtiyacı olan vatandaşların Kızılay Metro İstasyonu’nda bulunan danışma merkezinden kan anonsu yaptırabileceklerini söyledi.

EGO çalışanlarının sosyal sorumluluk bilinciyle yoğun ilgi gösterdiği kan bağışı sonrasında Türk Kızılayı Orta Anadolu Bölge Müdürü Dr. Murat Güler, kampanyaya desteklerinden dolayı EGO Genel Müdürü Balamir Gündoğdu'ya teşekkür plaketi takdim etti.

Yayın Tarihi: 08.03.2018
Okunma Sayısı: 3788