EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE BAHAR ŞENLİĞİ

Kuruluşumuz Otobüs İşletme Dairesi Başkanlığı 2. Bölge Otobüs İşletmesi Şube Müdürlüğünce Personel motivasyonu ve İş yeri birlik, beraberliğinin daha sağlam bir şekilde tesis edilmesi amacıyla 02.06.2015 tarihinde Macunköy Bölge yerleşkesinde “Bahar Şenliği” programı düzenlenmiştir.

 

Programa Otobüs İşletme Dairesi Başkanlığı ve Araç Bakım Onarım Dairesi Başkanlığının yoğun katılımları ile birlikte Genel Müdür Yardımcısı Sayın: Mahmut EMİRDOĞAN, Özel Kalem Müdürü Sayın: Mehmet Ali KUL, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Sayın: Mehmet SÜTÇÜ, Raylı Sistemler Dairesi Başkanı Sayın: Avni ERDOĞAN, Otobüs İşletme Dairesi Başkanı: Sayın Ömer ARAS, Araç Bakım Onarım Dairesi Başkanı Sayın:  Sinan YILMAZ, HAK-İŞ Öz Taşıma İş Sendikası yetkilisi Sayın: Hacı ÜSTÜNDAL ve Şube Müdürlerimiz teşrif etmişlerdir.

 

Programın açılış konuşması Genel Müdür Yardımcısı Sayın: Mahmut EMRİDOĞAN tarafından yapılmış olup ,” Kuruluşumuzun halka ilişkilerde öncü yüzü olan şoför personelimizin moral ve motivasyonu açısından böyle bir programın düzenlenmesinden çok memnun olduğunu ve zaman zaman bu şekilde sosyal etkinliklerin bir gelenek halinde gelerek sürdürülmesinin faydalı olacağını” belirtmişlerdir.

 

Program yerel sanatçıların sahne alması, Akyurt Galaba Seymen Ekibinin gösterisi ve hediye kura çekilişleri ile devam etmiştir.