Ankara Büyükşehir Belediyesi ile EGO Genel Müdürlüğü 2013 Masa Tenisi Turnuvası Ödülleri Sahiplerini Buldu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile EGO Genel Müdürlüğünden yaklaşık 110 personelin katılımları ile gerçekleşen Masa Tenisi Turnuası 7 Ocak 2013 tarihinde başlayıp çekişmeli ve zevkli geçen musabakalar sonucu 24 Ocak 2013 Perşembe günü yapılan final maçları ile sonuçlanmıştır.
 
Musabakalar sonucunda erkeklerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı personelinden Yakup COŞKUN birinci, Fırat KAYMAK  ikinci, Mehmet GÜLEY ise üçüncü olmuştur.
 
Bayanlarda ise EGO Genel Müdürlüğü personelinden  Nesibe BÜYÜKKAPU birinci, Aynur TETİKÖZ ikinci, Mevhibe AKYÜREK ise üçüncü olmuştur.
 
Musabakalar sonucunda Genel Müdürümüz Sayın Necmettin TAHİROĞLU dereceye giren personele plaket ve ödüllerini vermiştir.
 
Sayın Genel Müdürümüz yaptığı konuşmada; Ankara Büyükşehir Belediyesi ve EGO Genel Müdürlüğü personeli arasında kaynaşmayı sağlamak, motivasyonu artırarak iş yoğunluğunun oluşturduğu stresi azaltmak amacıyla düzenlenen masa tenisi turnuvasına etkin katılımdan dolayı memnuniyetini belirterek katılımcılara ve izleyicilere teşekkür etmiştir.

 

İstatistikler

Etiketler: masa tenisi