ULUSLARARASI AKILLI ULAŞIM SİSTEMLERİ ZİRVESİN’DE KURULUŞUMUZ “EN İYİ AKILLI ÜCRETLENDİRME SİSTEMİ” ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLMÜŞTÜR

ULUSLARARASI AKILLI ULAŞIM SİSTEMLERİ ZİRVESİN’DE KURULUŞUMUZ “EN İYİ AKILLI ÜCRETLENDİRME SİSTEMİ” ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLMÜŞTÜR

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve Türkiye Akıllı Ulaşım Sistemleri Derneği (AUSDER)  tarafından  6 -7 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenen 1.Uluslararası Akıllı Ulaşım Sistemleri Zirvesin’de  Ulaşımda Aklın Yolu Ödülleri sahiplerini bulmuştur.

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı M. Cahit TURHAN, K.K.T.C. Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga ATAKAN, Dünya Bankası , Avrupa Birliği, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Karayolları Genel Müdürlüğü, TCDD Genel Müdürlüğü, ASELSAN, Turkcell, Vodafone, ISSD  vb. kamu ve özel sektör temsilcilerinin katıldığı zirveye Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü “Akıllı Ücretlendirme Sistemi” adlı başvurusu ile ödül almaya hak kazanmıştır. 

AUSDER Kimdir?

Akıllı Ulaşım Sistemleri ile ilgili konuları ilgili tarafların da katılımıyla görüşmek, bu konularda ülke politikasının oluşumuna katkı sağlamak amacıyla çalışmalar yapmak ve taraflara önerilerde bulunarak Akıllı Ulaşım Sistemleri’nin ulusal ve uluslararası düzeyde gelişimine katkıda bulunmak AUSTÜRKİYE’in öncelikli misyonudur. Bu amaçla, yasalara uygun olarak yerli ve yabancı özel ve resmi kuruluşlar, ticaret ve sanayi odaları, borsalar, meslek kuruluşları, vakıflar, dernekler, birlikler, akademik kuruluşlar ve benzerleri ile iş birliği yapmak, dernek faaliyet alanı ile ilgili olarak bu kuruluşlara temsilci göndererek ülkemiz değerlerine katkıda bulunmak da bu misyonun asli unsurları arasında olan bir sivil toplum kuruluşudur.

Yayın Tarihi: 06.03.2019
Okunma Sayısı: 4187