BAYRAM SÜRESİNCE OTOBÜSLERİMİZ YİNE ÜCRETSİZ

  BAYRAM SÜRESİNCE OTOBÜSLERİMİZ YİNE ÜCRETSİZ

 

EGO Otobüsleri bu bayramda da ücretsiz olacak. Büyükşehir Belediyesi’nin ASKİ, Zabıta, İtfaiye, Kent Estetiği gibi birimleri ile ALO 153 Şikayet hattı bayram süresince hizmetlerini aksatmadan vermeye devam edecektir.
 
Uygulamaya koyduğu yeniliklerle her zaman öncü olan Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 20 yıl önce başlattığı bayramda ücretsiz otobüs uygulaması, yıllar içinde geleneğe dönüşürken, diğer belediyeler tarafından da örnek alındı.
 
Ankaralılar her bayramda olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da EGO otobüslerinden ücretsiz olarak yararlanacak. 4 günlük Bayram süresince EGO otobüsleri 4 Ekim Cumartesi, 5 Ekim Pazar, 6 Ekim Pazartesi ve 7 Ekim Salı günleri ücretsiz olacak.
 
Ayrıca bu yıl da Başkentliler mezarlık ziyaretlerini de arife gününden itibaren belirlenen bazı noktalardan kalkacak EGO otobüsleriyle ücretsiz olarak yapabilecek.
 
EGO otobüslerini tercih eden vatandaşlar “EGO Cepte” uygulaması ile de otobüslerin durağa hangi saatte, hangi dakikada geleceğini internet ortamından veya ALO 153’ü arayarak öğrenebileceklerdir.
Yayın Tarihi: 01.10.2014
Okunma Sayısı: 40118