Bayram Süresince EGO Otobüslerimiz Yine Ücretsiz

BAYRAM SÜRESİNCE EGO OTOBÜSLERİMİZ YİNE ÜCRETSİZ

EGO Otobüsleri, bu bayramda da ücretsiz olacak.Uygulamaya koyduğu yeniliklerle her zaman öncü olan Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 21 yıl önce başlattığı “Bayramda Ücretsiz Otobüs” uygulaması, yıllar içinde geleneğe dönüşürken, diğer Belediyeler tarafından da örnek alındı.

Ankaralılar her bayramda olduğu gibi bu Kurban Bayramında da EGO otobüslerinden ücretsiz yararlanacak.EGO otobüsleri Arefe Günü ücretli olup Bayram süresince  (24 Eylül Perşembe, 25 Eylül Cuma, 26 Eylül Cumartesi ve 27 Eylül Pazar günleri)  ücretsiz olacak.

Ayrıca, Yenimahalle Karşıyaka Mezarlığı içinde görevli 5 araç, Sincan Çimşit Mezarlığında görevli 2 araç, Mamak Ortaköy Mezarlığı içinde görevli 1 araç ile mezarlıklar içinde sürekli ring yapılarak vatandaşlarımız mezar yerlerine rahatça ulaştırılacaktır.

EGO otobüslerini tercih eden vatandaşlar, “EGO CEPTE” uygulaması ile de otobüslerin durağa hangi saatte, hangi dakikada geleceğini internet ortamından veya Alo 153 ‘ü arayarak  öğrenebileceklerdir. mezarlık içindeki ring servisleri hem arefe hem de bayram günleri ücretsiz olacaktır.

 

 

Yayın Tarihi: 17.09.2015
Okunma Sayısı: 12238